b1

Wypoczynek zimowy dzieci i młodzieży szkolnej w okresie od 17 stycznia 2022r. do 30 stycznia 2022r.

Dzieci i młodzieży skorzystają jak co roku z wypoczynku zorganizowanym w formie wyjazdowej jako kolonia, obóz lub jako forma w miejscu zamieszkania, m.in. na półkoloniach organizowanych przez placówki oświatowo-wychowawcze, świetlice szkolne, młodzieżowe domy kultury, ośrodki sportowe. Niezależnie od formy, organizatorzy wypoczynku mają za zadanie zapewnić dzieciom zdrowe, bezpieczne i higieniczne warunki pobytu.

Na terenie woj. małopolskiego koordynatorami czynności mających na celu zapewnienie zdrowego i bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży są upoważnieni przedstawiciele Państwowych Powiatowych Inspektorów Sanitarnych, którzy w czasie trwania ferii prowadzić będą kontrole oceniające stan sanitarno-higieniczny obiektów pobytu dzieci i młodzieży w woj. małopolskim.

Materiały

1. Poradnik bezpiecznego wypoczynku 2022
    Link do poradnika:
  2. Działania prewencyjne „Bezpieczne ferie 2022”.
    Link do poradnika:

Zapraszamy do naszej Szkoły!

Kształcąc się w każdym zawodzie w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II osiągniesz sukces!

Gwarantujemy:

• rozwój osobisty i zawodowy
  • nowocześnie wyposażone pracownie
  • wysoko kwalifikowaną kadrę nauczycieli
  • wysoki poziom wsparcia i opieki psychologiczno-pedagogicznej
  • prawo jazdy kat. B dla technika pojazdów samochodowych
  • prawo jazdy kat. B i T dla technika mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
  • udział w różnych kursach i szkoleniach zawodowych
  • realizację artystyczną i społeczną

Zapraszamy, poznaj nas lepiej

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Wniosek o przyjęcie do Szkoły