Młodzież w Unii Europejskiej

Zespół Szkół Nr 2 w Miechowie realizuje programy wspólnotowe na rzecz młodzieży i dla młodzieży. Jednym z takich programów promujących i wspierających międzynarodową współpracę w edukacji jest „Socrates Commenius”. W ramach Commeniusa Nasza Szkoła już od kilku lat prowadzi m.in. partnerskie wymiany uczniów, i kadry nauczycielskiej z takimi szkołami jak: Belgia, Grecja i Włochy. Uczniowie mają możliwość poznać nie tylko ciekawe miejsca i piękno krajów Wspólnoty Europejskiej ale także ich bogate tradycje, obyczaje i kulturę.

Wizyta młodzieży polskiej w Grecji

w ramach programu Socrates Commenius

Młodzież polska w Grecji Młodzież polska w Grecji Młodzież polska w Grecji  Młodzież polska w Grecji Młodzież polska w Grecji Młodzież polska w Grecji

Wizyta młodzieży polskiej w Belgii