Rok szkolny 1984/85
W tym roku  uczeń klasy IV tp Jacek Idzik brał udział w eliminacjach wojewódzkich Konkursu Recytatorskiego „Poezji i Prozy Regionalnej”
Uczniowie: Adam Krupa i Andrzej Małysa wzięli udział w XII Turnieju Recytatorskim C.K.Norwida w Kielcach.
W Centralnym Turnieju Recytatorskim L.Staffa w Skarżysku Kamiennej uczestniczyli:
Zdzisław Kucypera – wyróżniony w konkursie, Elżbieta Urbaniak, Arkadiusz Kurbiel.
Dariusz Glanas oraz Krzysztof Kowal brali udział w wojewódzkich eliminacjach XXX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
Jarosław Molenda i Maciej Gajos reprezentowali szkołę w eliminacjach centralnych Konkursu „40- lecie Polski Ludowej w Literaturze”.
W wojewódzkich eliminacjach konkursu „Ojczyzna w twórczości Stefana Żeromskiego brali udział: Robert Pszczoła, Sławomir Mazurek, Jerzy Komenda oraz Jan Kopeć.
Uczniowie naszej szkoły zdobyli pierwsze miejsce w województwie w konkursie „Udział Polaków w Zwycięstwie nad faszyzmem. Polskie inicjatywy pokojowe”.
Pięciu uczniów zakwalifikowało się do eliminacji wojewódzkich Olimpiady Wiedzy o Polsce i ¦wiecie Współczesnym.
Dwóch uczniów uczestniczyło w eliminacjach wojewódzkich Olimpiady Wiedzy Technicznej.
Jerzy Kusarek zajął pierwsze miejsce w eliminacjach wojewódzkich Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu.
Dariusz Glanas brał udział w Wojewódzkim Przeglądzie Harcerskich Zespołów Artystycznych i otrzymał dyplom dla najlepszego gitarzysty.
Szkoła zajęła drugie miejsce w województwie  w konkursie „Zima na sportowo”.
Uczniowie naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce w miejsko- gminnych zawodach „Sprawni jak żołnierze”, a VII miejsce w województwie.
Uczniowie zajęli III miejsce w eliminacjach wojewódzkich zawodów „Sportów Techniczno- Obronnych”.
Sportowcy naszej szkoły brali udział w IV Ogólnopolskim Międzynarodowym Drużynowym Turnieju Miast w Ringo we Wrocławiu zdobywając, 13 miejsce w kraju.
Dwóch uczniów uczestniczyło w Mistrzostwach Polski, w biegach przełajowych w Koszalinie.

Bez grafiki Bez grafiki
Szkołę opuściło 138 absolwentów.