W dniach 21-23 marca w Krakowie po raz siódmy został  zorganizowany Małopolski Festiwal Zawodów. Wiele szkół zawodowych z województwa małopolskiego miało możliwość zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej uczniom szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Zespół Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie prezentował swoją bogatą ofertę na trzech interaktywnych stanowiskach wystawowych : hotelarsko – gastronomicznym, mechanicznym i elektronicznym. Oprócz wielu ciekawych maszyn i urządzeń , zaprezentowaliśmy drukarkę 3D firmy ATMAT, zakupioną dzięki realizacji projektu „Strategiczne Partnerstwo dla rozwoju Kompetencji w 3D” . Młodzież , która odwiedzała nasze stanowisko była bardzo zainteresowana drukiem 3D. Nasi uczniowie profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem odpowiadali na liczne pytania młodszych kolegów. Umiejętność pracy na programach służących do druku 3 D i obsługi drukarki powoduje, że uczniowie naszej Szkoły podnoszą swoje kompetencje zawodowe i stają się bardziej konkurencyjni na rynku pracy.

Monika Marzec

Przykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obrazPrzykładowy obraz