Sprawozdanie z Wyjazdu szkoleniowego do Puli w Chorwacji.

W Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie 01 września 2017 r. trwa projekt Erasmus+ Strategiczne Partnerstwo dla Rozwoju Kompetencji w 3D Nr projektu 2017-1-HR01-KA202-035386. Kluczowym działaniem w tym projekcie jest współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk w środowisku międzynarodowym. W ramach projektu zostało zrealizowanych wiele działań zarówno przez uczniów kształcących się w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych : wizyty studyjne, międzynarodowe spotkania szkoleniowe, warsztaty dla młodzieży.

Jednym z ostatnich wyjazdów szkoleniowych dla nauczycieli było 4- dniowe spotkanie w Puli w Chorwacji. Uczestniczyli w nim wszyscy partnerzy projektu z Litwy, Austrii, Chorwacji, a naszą Szkołę reprezentowali Pani Teresa Cyra, Pan Witold Kopeć i Pan Michał Krupa.

Sprawozdanie ze szkolenia przedstawił Pan Michał Krupa wśród nauczycieli Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie, na zebraniu Rady Pedagogicznej w dniu 08 stycznia 2020 roku.