Podsumowanie pracy Szkolnego Koła Wolontariuszy było w tym roku bardzo przyjemne. W czwartek 9 czerwca 2022r., wzięli oni udział w wycieczce integracyjnej PZ Caritas do Pszczyny. W wycieczce uczestniczyli również wolontariusze z innych szkół. Wycieczkę rozpoczęła Msza Św. W Bazylice Grobu Bożego w Miechowie w intencji wolontariuszy. Następnie w Pszczynie, wolontariusze wraz z opiekunami zwiedzali piękny, neobarokowy zamek książąt Hochberg von Pless wraz z zabytkowym parkiem krajobrazowym w stylu angielskim. Kolejnym punktem wycieczki był ogród botaniczny w Goczałkowicach oraz zapora wodna. Wolontariusze otrzymali pamiątkowe podziękowania za pracę. Wszyscy doskonale się bawili, wolontariusze mieli możliwość lepiej się poznać, wymienić doświadczenia, ale również zaplanować kolejne działania na przyszły rok szkolny.