18.X. – obchodzony był w Naszej Szkole ŚWIATOWY DZIEŃ KRAWATA. Było to  niesamowite i ciekawe doświadczenie. Wszyscy uczniowie chcący uniknąć odpowiedzi ustnej i uczcić ten dzień przybyli do szkoły z krawatem na szyi. HOTELARZE przygotowali 2 stanowiska warsztatowe:

–  na pierwszym stanowisku instruktorzy wiązań (uczniowie z klasy 2 thr : O. Czapla, W. Wesołowska, E. Wójcik, J. Kromka, A. Wierzbicka i D. Micuła) przy utworze “Pierwszy krawat” Violetty Villas uczyli 3 podstawowych wiązań krawatów ( Wiązanie półwindsor, windsor czy regatowe four-in-hand),

– drugie stanowisko to mini kino krawatowe. Przy sali 28 z soczkiem i popcornem można było obejrzeć filmiki “O historii KRAWATA”. Stanowisko to obsługiwane było przez J. Czapla  i J. Wałek z kl. 2 thr. Nad wszystkim czuwały p. Krystyna Janik i Marta Czapla