Jasełka Bożonarodzeniowe

w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie odbyły się jasełka, których myślą przewodnią było ukazanie Jezusa jako nowonarodzonego króla, przynoszącego światu pokój, miłość i pojednanie. Przedstawienie to zorganizowano z dużym rozmachem, w licznej obsadzie aktorskiej nauczycieli uczących w Szkole.

Nad całością czuwał Ksiądz Mateusz Mastalerz, który znakomicie odegrał rolę Archanioła Gabriela.

Nauczyciele – aktorzy, poprzez swoje zaangażowanie i piękne kostiumy, dostarczyli zebranym na widowni wielu niezapomnianych wrażeń. Spotkanie zakończyło się złożeniem świątecznych życzeń wszystkim nauczycielom uczniom i pracownikom Szkoły, które przekazali: Dyrektor Szkoły Jerzy Schab, przewodnicząca samorządu uczniowskiego- Natalia Bała oraz przedstawiciel Starosty Miechowskiego, pan Piotr Grządziel.