Po raz kolejny w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej. Do turnieju zgłosiło się 21, 3-osobowych drużyn. Każdą klasę/grupę reprezentowała jedna drużyna. Ideą turnieju jest rozwijanie zainteresowań sportowych młodzieży, popularyzacja idei fair play oraz propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. Jak co roku turniej cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży. W tym roku szkolnym wzięło w nim udział 74 uczniów, a  rozegrano 19 spotkań. Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej są doskonałym sposobem na wyłonienie najlepszych zawodników oraz uczciwą rywalizację sportową.

20 stycznia Dyrektor Szkoły Pan Jerzy Schab uroczyście wręczył dyplomy najlepszym drużynom.

Wyniki Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej 2022/2023:

I MIEJSCE – 2 tps gr. 2      Jakub Urbański

                                              Paweł Tondos

                                              Bartosz Strzeszkowski

II MIEJSCE – 1 bms            Konrad Palacz

                                             Maksym Koval

                                             Anatolii Hrytsko

III MIEJSCE – 4 tps            Sebastian Dudek

                                            Patryk Sieńko

                                            Bartłomiej Brzeszcz

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!!