PROFESJONALIZM, PIENIĄDZE, SATYSFAKCJA! CHCESZ MIEĆ BOGATE ŻYCIE ZAWODOWE?
PRZYJDŹ DO NAS,  KSZTAŁCIMY OD POKOLEŃ!

17 marca 2023 roku w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie zostało podpisane  porozumienie pomiędzy Firmą szkoleniową Kadry Turystyki, reprezentowaną przez Prezesa Kadr Turystyki Radosława Szafranowicza – Małozięcia a Dyrektorem Szkoły mgr Jerzym Schabem na utworzenie klasy patronackiej z innowacją pedagogiczną – steward/stewardessa w zawodzie technik hotelarstwa. Szkoła starając się sprostać oczekiwaniom młodzieży oraz rynku pracy, podjęła starania dotyczące stworzenia dodatkowych możliwości rozwoju, dlatego w ramach współpracy z „Kadrami Turystyki”, będzie prowadzić zajęcia, mające na celu poszerzenie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie branży turystycznej. Warto podkreślić, że zawarte porozumienie daje możliwość współpracy z prestiżowymi Liniami Lotniczymi takimi jak: Ryanair czy LOT. Uczniowie w ramach wizyt zawodoznawczych zapoznają się zarówno z teoretyczną jak i praktyczną stroną pracy stewardessy i stewarda.

URZECZYWISTNIMY TWOJE MARZENIA ZAWODOWE!! Jeśli jesteś osobą:

• otwartą
  • uśmiechniętą
  • uprzejmą
  • lubiącą wyzwania
  • odpowiedzialną
  • umiejącą  pracować w grupie
  • uczciwą

…ten zawód jest dla Ciebie. ZDOBYWASZ ZAWÓD I TYTUŁ TECHNIKA Z UPRAWNIENIAMI DO PRACY W UNII EUROPEJSKIEJ! ZDAJESZ MATURĘ , PO KTÓREJ MOŻESZ KONTYNUOWAĆ NAUKĘ NA DOWOLNIE WYBRANYM KIERUNKU STUDIÓW! ZDOBYWASZ WIEDZĘ I ROZWIJASZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI NA PRAKTYKACH I  NA STAŻACH ZAGRANICZNYCH

Przykładowy obraz

w renomowanych hotelach w kraju (np. Sheraton Kraków, Hilton  Kraków, Andel’s Kraków, Puro Kraków, Szary Residence Michałowice, Mercure i in.) i za granicą (m.in. Włochy, Grecja, Niemcy) MOŻESZ UZYSKAĆ DODATKOWE KWALIFIKACJE:

• BARMANA,