W środę 24 kwietnia 2024r., nasi uczniowie wzięli udział w Zawodach Strzeleckich Organizacji Powiatowej LOK. Zawody te stanowią eliminacje do wojewódzkiego finału zawodów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Krakowie i Kielcach oraz LOK „O Srebrne Muszkiety 2024” – Małopolska. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie: Angelika Tkaczewska, Wiktoria Michalska, Kacper Dźwigała, Oskar Król i Grzegorz Domagała. Opiekunem była Pani Jolanta Piotrowska, a do zawodów uczniów przygotowywał Pan Andrzej Dudek. Pomimo chłodnej aury, zawodnikom dopisywał świetny nastrój i doskonała celność. Drużyna chłopców zajęła bowiem II miejsce. W indywidualnej klasyfikacji Wiktoria Michalska uzyskała I miejsce, Angelika Tkaczewska II miejsce, a wśród chłopców najcelniej strzelał Kacper Dźwigała, który zajął II miejsce. Podczas zawodów panowała wspaniała atmosfera i zdrowa rywalizacja sportowa. Uczestnicy już czekają na kolejne wyzwania.