W grudniu uczniowie uczestniczący w Grupowej Mobilności uczniów podczas wyjazdu do Turcji wzięli udział w pożegnalnym poczęstunku zorganizowanym w ramach zakończenia projektu. W trakcie spotkania uczestnicy podzielili się swoimi wspomnieniami oraz zdobytymi doświadczeniami związanymi z udziałem w mobilności. Był to czas refleksji, podsumowań oraz integracji, który pozwolił uczniom jeszcze raz wrócić do najważniejszych momentów wyjazdu i podkreślić wartość zdobytych umiejętności oraz nawiązanych relacji. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.


