13 kwietnia w naszej szkole odbyła się wyjątkowa lekcja historii, upamiętniająca Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia.
Z inicjatywy nauczycielek historii – Iwony Zagórskiej oraz Agnieszki Sikory – uczniowie mieli okazję uczestniczyć w poruszającym spotkaniu, które przybliżyło tragiczne wydarzenia z 1940 roku.
W ramach zajęć przygotowano:
prezentację multimedialną,
projekcję filmu,
wykład historyczny.
Uzupełnieniem wydarzenia była gazetka tematyczna oraz wystawa pamiatkowych …
Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia
