W dniach 26-27 kwietnia 2022r. w Krakowie po raz koleiny został zorganizowany Małopolski Festiwal Zawodów. W tym roku wydarzenie realizowane było w formule hybrydowej – połączenie tradycyjnych targów wystawienniczych z organizacją programu tematycznego dla uczniów w formie studia telewizyjnego. Festiwal był otwarty dla zwiedzających, z tym, że do bezpośredniego udziału zostali zaproszeni uczniowie klas ósmych, ich nauczyciele i rodzice. Dla pozostałych uczniów szkół podstawowych, w tym samym czasie zostały przygotowane tematyczne programy zawodoznawcze, transmitowane on-line, które zawierały także relację z targów prowadzonych na żywo. Oczywiście na Festiwalu Zawodów nie mogło zabraknąć Zespołu Szkół Nr 2 im Jana Pawła II w Miechowie.

Chcesz dowiedzieć się więcej  o Festiwalu w 2022 r. skopiuj link do swojej przeglądarki https://zawodowa.malopolska.pl/festiwal-zawodow/fz-2022