Technik spedytor – NOWOŚĆ!!! NOWOCZESNOŚĆ, PROFESJONALIZM, PIENIĄDZE, SUKCES, ZAPLANUJ PRZYSZłOŚĆ, ZYSKAJ NIEZALEŻNOŚĆ DOŁĄCZ DO NAS!!! Jeśli jesteś osobą:

• otwartą,
  • uśmiechniętą,
  • uprzejmą,
  • lubiącą wyzwania,
  • odpowiedzialną,
  • umiejącą pracować w grupie,
  • uczciwą

…ten zawód jest dla Ciebie. ZDOBYWASZ ZAWÓD I TYTUŁ TECHNIKA Z UPRAWNIENIAMI DO PRACY W UNII EUROPEJSKIEJ! ZDAJESZ MATURĘ , PO KTÓREJ MOŻESZ KONTYNUOWAĆ NAUKĘ NA DOWOLNIE WYBRANYM KIERUNKU STUDIÓW ! ZDOBYWASZ WIEDZĘ I ROZWIJASZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI NA PRAKTYKACH I NA STAŻACH ZAGRANICZNYCH w renomowanych firmach w sektorze TSL i za granicą (Grecja) Absolwent naszej szkoły posiada praktyczne umiejętności i szeroką wiedzę w zakresie:

• planowania, organizowania i dokumentowania procesów transportowych
  • przygotowywania ładunków do transportu
  • przygotowywania i monitorowania technicznych środków realizacji procesów transportowych
  • prowadzenia dokumentacji spedycyjno-transportowej
  • prowadzenia korespondencji i negocjacji z klientami i kontrahentami
  • kalkulowania cen usług spedycyjno-transportowych

ABSOLWENCI SĄ PRZYGOTOWANI DO PODJĘCIA STUDIÓW KIERUNKOWYCH NA UCZELNIACH WYŻSZYCH. W SEKTORZE TSL (TRANSPORT, SPEDYCJA, LOGISTYKA) I POKREWNYCH.

Przykładowy obraz

TECHNIK SPEDYTOR to zawód z przyszłością, znajdziesz pracę w Polsce i na obszarze Unii Europejskiej jako:

• specjalista ds. spedycji krajowej i międzynarodowej,
  • spedytor: krajowy, międzynarodowy, morski, lotniczy, drobnicowy,
  • referent spedycyjny,
  • dyspozytor ładunkowy,
  • organizator przewozów,
  • taksator,
  • specjalista ekspedytor ds. obsługi punktu eksploatacji.

CELEM PRACY SPEDYTORA JEST:

• organizowanie przewozu towarów w kraju i za granicą
  • ustalanie szczegółów dotyczących transportu
  • negocjowanie ceny za usługę oraz rozliczanie usługi
  • zawieranie umów z klientami krajowymi i zagranicznymi biorącymi udział w usłudze przemieszczania ładunku,
  • sporządzanie i kompletowanie dokumentów przewozowych oraz ubezpieczenie towaru,
  • poszukiwanie dodatkowych klientów, aby zapewnić optymalne wykorzystanie środka transportu na całej, planowanej trasie przewozu.

MIEJSCA PRACY:

• przedsiębiorstwa logistyczne, spedycyjne, transportowe
  • agencje obsługi portów morskich i lotniczych
  • własnadziałalność gospodarcza
  • przedsiębiorstwa dystrybucyjne
  • przedsiębiorstwa zaopatrujące hurtownie i sklepy

TECHNIK SPEDYTOR (333108)   Kwalifikacje zawodowe Pod koniec nauki uczniowie zdobywają międzynarodową kwalifikację zawodową, udokumentowaną dyplomem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie technika spedytora . AU.31 Organizacja transportu oraz obsługa klientów i kontrahentów. PRZYJD¬ DO NAS

SPEŁNISZ SWOJE MARZENIA ZAWODOWE!!! Przedmioty punktowane przy rekrutacji:

• język polski
  • język obcy
  • geografia
  • informatyka
Przykładowy obraz

Technik spedytor – NOWOŚĆ!!! NOWOCZESNOŚĆ, PROFESJONALIZM, PIENIĄDZE, SUKCES, ZAPLANUJ PRZYSZŁOŚĆ, ZYSKAJ NIEZALEŻNOŚĆ DOŁĄCZ DO NAS!!! Jeśli jesteś osobą:

• otwartą,
  • uśmiechniętą,
  • uprzejmą,
  • lubiącą wyzwania,
  • odpowiedzialną,
  • umiejącą pracować w grupie,
  • uczciwą

…ten zawód jest dla Ciebie. ZDOBYWASZ ZAWÓD I TYTUł TECHNIKA Z UPRAWNIENIAMI DO PRACY W UNII EUROPEJSKIEJ! ZDAJESZ MATURE , PO KTÓREJ MOŻESZ KONTYNUOWAĆ NAUKĘ NA DOWOLNIE WYBRANYM KIERUNKU STUDIÓW ! ZDOBYWASZ WIEDZĘ I ROZWIJASZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI NA PRAKTYKACH I NA STAŻACH ZAGRANICZNYCH w renomowanych firmach w sektorze TSL i za granicą (Grecja) Absolwent naszej szkoły posiada praktyczne umiejętności i szeroką wiedzę w zakresie:

• planowania, organizowania i dokumentowania procesów transportowych
  • przygotowywania ładunków do transportu
  • prowadzenia dokumentacji spedycyjno-transportowej
  • prowadzenia korespondencji i negocjacji z klientami i kontrahentami
  • kalkulowania cen usług spedycyjno-transportowych

• specjalista ds. spedycji krajowej i międzynarodowej,
  • spedytor: krajowy, międzynarodowy, morski, lotniczy, drobnicowy,
  • referent spedycyjny,
  • dyspozytor ładunkowy,
  • organizator przewozów,
  • taksator,
  • specjalista ekspedytor ds. obsługi punktu eksploatacji.

CELEM PRACY SPEDYTORA JEST:

• organizowanie przewozu towarów w kraju i za granicą
  • ustalanie szczegółów dotyczących transportu
  • negocjowanie ceny za usługę oraz rozliczanie usługi

MIEJSCA PRACY:

• przedsiębiorstwa logistyczne, spedycyjne, transportowe
  • agencje obsługi portów morskich i lotniczych
  • własnadziałalność gospodarcza
  • przedsiębiorstwa dystrybucyjne
  • przedsiębiorstwa zaopatrujące hurtownie i sklepy

TECHNIK SPEDYTOR (333108) cykl kształcenia:

– po gimnazjum: 4 lata