Trwają działania przygotowujące młodzież do wyjazdu na praktyki zagraniczne do Grecji z projektu Nauka przez doświadczenie – zagraniczna praktyka uczniów i kadry ZS Nr 2 w Miechowie o numerze 2022-1-PL01-KA122-VET-000073932. Po ogłoszeniu wyników rekrutacji odbyło się spotkanie z rodzicami osób zakwalifikowanych. Na spotkaniu omówiono cele i założenia projektu, przedstawiono organizację i warunki pobytu w Tolo. W spotkaniu uczestniczyli opiekunowie uczniów, którzy będą obecni w czasie mobilności. Rodzice mieli możliwość obejrzenia prezentacji z miejsca zakwaterowania oraz zobaczenia miejsc w których uczniowie będą realizować 4 tygodniowe praktyki zawodowe. Zespół koordynujący poinformował rodziców o konieczności przygotowania uczniom dokumentów na wyjazd, dowodu tożsamości i karty EKUZ.