Dzień Dobra to niezwykłe święto pomagania i święto wolontariuszy, którzy pracują dla Caritas. W całej Polsce wolontariusze Caritas organizują pikniki, festyny, warsztaty, pokazy, biegi, koncerty, kiermasze i wiele innych atrakcji. 9 kwietnia 2024r., wolontariusze Szkolnego Koła Młodych Wolontariuszy zorganizowali występy artystyczne dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zagorzycach. W programie artystycznym wystąpił szkolny zespół taneczny Jest pewne 2 w układach choreograficznych na stepach oraz wokalistki Martyna Zębala i Dagmara Zaganiacz. Opiekunem wolontariuszy jest Pani Jolanta Piotrowska. Tym krótkim spotkaniem wolontariusze sprawili dzieciom dużo radości. Tegoroczny Dzień Dobra stał się okazją do wspólnej zabawy, rozmów i budowania relacji. Spotkaliśmy się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno ze strony uczniów jak i pracowników Ośrodka.