Zespół który jest zgrany, pracuje o wiele wydajniej. Poza tym, poszczególni członkowie zespołu ufają sobie nawzajem i mają poczucie tego, że w razie problemów mogą liczyć na pozostałe osoby.
W dniach 12-13 kwietnia nauczyciele Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie, wzięli udział w szkoleniu wyjazdowym na temat sztucznej inteligencji. Był to doskonały pomysł, aby w sprzyjających okolicznościach górskiego klimatu i w gronie znajomych osób przyswoić bardzo potrzebne wiadomości dotyczące zrozumienia podstaw sztucznej inteligencji (AI) i jej wpływu na współczesny świat oraz przyszłe trendy. Uczestnicy szkolenia pracowali w zakresie opanowania umiejętności praktycznego wykorzystania narzędzi AI, takich jak ChatGPT do zwiększenia efektywności i innowacyjności pracy nauczyciela.